Чому ми?

Чому «Грамотійка»? – справедливо запитаєте Ви, завітавши на наш сайт, або почувши черговий відгук від знайомих. Не сумнівайтесь – просто спробуйте оцінити наші сильні сторони.

Усе найкраще – дітям! Такий головний принцип роботи «Грамотійки».

На сьогодні в команді нашої студії працюють 8 викладачів з вищою педагогічною освітою в своїй галузі та великим досвідом роботи з дітьми, зокрема дошкільнятами. Кожен педагог викладає тільки два предмети і не більше, оскільки ми принципово вважаємо, що якою б талановитою не була людина, універсальною вона бути не може.

Щоб дати нашим вихованцям найкращу освіту, ми не тільки використовуємо світові методи з раннього розвитку дітей, але й в якості основи спираємося на новітню державну програму про дошкільну освіту «Дитина» (затверджена Міністерством Освіти та Науки України 22.06.2010 р.).

У кожному маленькому Ейнштейні закладений величезний потенціал! Наше завдання – розкрити індивідуальність дитини та сприяти гармонійному становленню її особистості.

«Грамотійка» не прагне розвивати маленьких дітей – дошкільнят – рано. Ми прагнемо робити це своєчасно! Саме тому в своїй роботі ми спираємося на наукові твердження нейропсихологів щодо раннього розвитку дітей, а саме:

Щоб виконати поставлену задачу, ми також активно використовуємо державну програму «Дитина», котра:

І, нарешті, в своїй роботі ми застосовуємовчення відомого італійського педагога Марії Монтессорі про сенситивні періоди. «Це період розвитку нервової системи, коли мозок розвиває, відточує нову функцію, і увага дитини буде захоплена будь-яким матеріалом або дією». Дуже важливо, щоб система освіти враховувала такі періоди. Якщо запропонувати дитині предмети, які відповідають тому сенситивному періоду, в якому вона знаходиться, дитина покаже чудову концентрацію, величезний інтерес та ентузіазм.

Кожні два місяці навчального року закінчуються святом – ранком. Ми навмисно замінили нудну та непосильну для дошкільнят атмосферу відкритого уроку веселими та завзятими ранками. Тут діти у невимушеній атмосфері співають пісні, розповідають віршики, говорять англійською і показують вправи з загальних розвиваючих програм. Для них - це свято, для нас – звіт перед батьками про зроблену роботу, для батьків – і те, і інше.

Дитинство повинно бути! З такою метою ми розпочинаємо роботу щодня.

«Грамотійка» дбає про те, щоб її вихованці були не тільки розумними, ерудованими, освіченими, але й щасливими. Для цього ми організували щоденні самостійні ігри в ігровій кімнаті і прогулянки на свіжому повітрі з гойдалками, горками, пісочницею, толокарами, іграшковим будинком.

Щоденно дітки проводять біля години часу в ігровій кімнаті і стільки ж на прогулянці. Тут вони граються улюбленими іграшками, вчаться спілкуватися один з одним, ділитися і знаходити компроміси, організовуватися в колективні ігри. Розклад занять також складений не випадково – щодня є такі предмети, на котрих дитина може відволіктися від освітнього процесу і побути собою: спорт, творчість, театральна студія, музика. Дитинство не просто повинно бути, а неодмінно – щасливим!

З такою ж метою у 2013 році ми запустили новий проект – літній табір «Лісова братва». Тепер він працюватиме щорічно в період з червня по серпень. У таборі ми скоротили кількість щоденних занять до 2-3 на день (замість 4-х) і збільшили тривалість прогулянки. Ми також влаштовували екскурсії та проводили анімаційні квести на вулиці (День відкриття табору, День Нептуна. День України), купались в басейні та грали з водою. Все це допомогло нашим вихованцям відновитися за літо і підготуватися до нового навчального року.

У здоровому тілі – здоровий дух!

Ми знаємо, що щасливе дитинство – запорука успішного майбутнього. Головне, щоб таке дитинство було здоровим. Для цього ми організували режим дня дітей відповідно до санітарно-гігієнічних норм:

Крім того, ми знаходимося в екологічно чистій зоні Ірпеня – поблизу від соснового лісу, і вдалечині від загазованих гучних вулиць.